Opis produktu:

Klapa posiada zamek zapadkowy oraz wyjmowane skrzydło drzwiowe. Wielkość klapy do obłożenia płytkami dostosowana jest do wielkości płytek.

Klapa wykonana jest z aluminiowych profili z wkładką z płyty gipsowo kartonowej H2 (GKBI) 12,5 MM, 15 MM LUB 25 MM oraz posiada dwa zamki zapadkowe. Rama klapy składa się z czterech części połączonych specjalną metodą spawania. Od rozmiaru 30 x 30 cm klapy posiadają zabezpieczenie przed wypadnięciem w postaci linki.

W celu zapobiegnięcia wypadkom należy zawiesić linkę po każdym otwarciu skrzydła drzwiowego. Między ramą a skrzydłem jest szczelina 3 mm, wypełniona na całym obwodzie uszczelką. Klapa otwiera się po naciśnięciu zamków klik.

Przy składaniu zamówienia należy podać wymiary płytek i fug, na podstawie których można obliczyć wymiary AI B klapy. Wymiary D i E pozostają niezmienne. Wymiar C odpowiada grubości poszycia.

Wymiary:

Klapa posiada zamek zapadkowy oraz wyjmowane skrzydło drzwiowe. Wielkość klapy do obłożenia płytkami dostosowana jest do wielkości płytek